Про нас МПП "АНІГЕР"

Regina

МПП “АНІГЕР” засноване в 1999р.

Компанія займається розробкою, виготовленням та впровадженням засобів та систем моніторингу та керування електроенергетичних об’єктів. Системи та окремі прилади, які були розроблені МПП “АНІГЕР”, впроваджені на підстанціях 750 кВ, 330 кВ, 110 кВ, атомних, теплових та гідроелектростанціях, теплоенергоцентралях, тягових підстанціях залізниць та на підстанціях енергоємних підприємств.

Завдяки професійному менеджменту та створенню унікальних умов праці кількість співробітників фірми виросла в 5 разів. В колектив компанії постійно вливаються молоді фахівці.

Основні наші замовники: ДП "НЕК "Укренерго", АТ «Українська залізниця», ТОВ "ДТЕК", ДП НАЕК «Енергоатом», Обленерго, електростанції та підстанції Республіки Білорусь, великі промислові підприємства України та інших держав.

З 2006 року МПП “АНІГЕР” являється членом Національного комітету CIGRE Україна.

Якість продукції компанії, підтверджена сертифікатом ISO 9001:2015, сертифікати відповідності технічним регламентам електромагнітної сумісності та низьковольтного обладнання, сертифікатом відповідності приладу Регіна-Ч для передачі даних по протоколу IEEE C37.118-2011. Пристрої внесені в реєстр засобів вимірювальної техніки України та Республіки Білорусь.

Основним завданням МПП "АНІГЕР" являється проведення досліджень в галузі автоматизації електроенергетичних об'єктів і систем, на основі яких створюються апаратно-програмні комплекси для виконання функцій моніторингу та керування в нормальних, доаварійних і післяаварійних режимах роботи.


Основною метою МПП "АНІГЕР" є:

  • найбільш повне задоволення запитів та очікування клієнтів;
  • забезпечення високої якості виготовлення продукції і виконання послуг, відповідність їх діючим нормативним документам
  • вдосконалення і безперевне поліпшення якості виконання продукції/послуг, в тому числі за рахунок досягнення високої професійної підготовки спеціалістів.
ТМ Regina
ISO 9001 DQS
ISO 9001
Декларація про відповідність реєстратора Регіна
Декларація про відповідність реєстратора Регіна
Декларація про відповідність шафи ІДК Regina
Декларація про відповідність шафи ІДК Regina
Сертифікат відповідності реєстратора протоколу передачі даних ІЕС 61850
Сертифікат експертизи шафи моніторингу ІДК Регіна протоколу передачі даних ІЕС 61850
Сертифікат експертизи реєстратора Регіна
Сертифікат експертизи шафи моніторингу ІДК Регіна
Дозвіл на проведення робіт
Додаток до ліцензії ДАБІ
Додаток до ліцензії ДАБІ
ДАБІ ліцензія